ការវាយតម្លៃលើ Dafabet Online Casino - Support

Age Limit
Dafabet
Dafabet is not available in your country. Please try:
វិធីសាស្ត្រតម្កល់ប្រាក់
SkrillVisaPaysafe CardNetellerMasterCard

Support

មធ្យោបាយងាយស្រួលបំផុតដើម្បីទាក់ទងជាមួយភ្នាក់ងារអតិថិជនដាហ្វាបេតគឺតាមរយៈការជជែកផ្ទាល់។ ពួកគេផ្តល់ជូនការគាំទ្រការជជែកផ្ទាល់ ២៤/៧ ជាពីរភាសាផ្សេងគ្នារួមមាន៖ ចិនសាមញ្ញចិនបុរាណថៃវៀតណាមកូរ៉េ Bahasa ឥណ្ឌូនេស៊ីនិងអង់គ្លេស។

មានវិធីផ្សេងទៀតដែលអ្នកអាចទាក់ទងកាស៊ីណូ។ ពួកគេមានលេខទូរស័ព្ទពីរផ្សេងគ្នាដែលអ្នកអាចទាក់ទងបានតាមរយៈ៖

  • លេខទូរស័ព្ទឥតគិតថ្លៃអន្តរជាតិ៖ +៨០០-៧៤២៣-២២៧៤
  • ការគាំទ្រអតិថិជនអង់គ្លេស (ម៉ាឡេស៊ី) លេខទូរស័ព្ទឥតគិតថ្លៃ ១៨០០-៨១៩-៣១៨

ពួកគេក៏មានបណ្តាញជំនួយដែលអាចទាក់ទងបាន។ លេខអាចប្រែប្រួលអាស្រ័យលើប្រទេសដែលអ្នករស់នៅ៖

  • អន្តរជាតិ៖ លេខកូដចូលប្រើអន្តរជាតិរបស់ប្រទេសអ្នក +៨០០-៧៤២៣-២២៧៤
  • EN/EU/JP- +800-7423-2274
  • ស៊ីន - ៤០០៨ ៤២៨៧៧៧
  • ធី - ០០១ ៨០០ ៨៥២ ៦០៩៩
  • VN - (វីណា៖ ១២០៣២៦១៨ / ម៉ូប៊ី៖ ០២៤៤ ៤៥៨២១៦៨ / វៀតថេល៖ ១២២៨០៨៨០)
  • លេខសម្គាល់ - +639178137000
  • ខេ-០៧០-៨០១៥-៩៤៨៧
  • អ៊ី-00080-0100-7166

អ្នកក៏អាចទាក់ទងផ្នែកគាំទ្រអតិថិជនដោយផ្ញើអ៊ីមែលទៅពួកគេ។ បន្ទាប់មកអ្នកអាចទាក់ទងតាមអាស័យដ្ឋានអ៊ីមែលខាងក្រោម៖

ensupport@dafabet.com plsupport@dafabet.com cnsupport@dafabet.com thaisupport@dafabet.com vnsupport@dafabet.com krsupport@dafabet.com jpsupport@dafabet.com help@indiacsonline.com idsupport@dafabet.com grsupport@dafabet.com

Total score7.0
គុណប្រយោជន៍
+ ការជ្រើសរើស Playtech ធំ
+ ប្រធានបទកាស៊ីណូបន្តផ្ទាល់អាស៊ី

ធាតុពិតពីកាស៊ីណូរហ័ស

Year foundedYear founded: 2004
កម្មវិធីសម្ព័ន្ធកម្មវិធីសម្ព័ន្ធ (1)
Dafabet Affiliates
កម្មវិធីសុសវែកម្មវិធីសុសវែ (2)
Opus Gaming
Playtech
ប្រទេសនានាប្រទេសនានា (9)
កូរ៉េខាងត្បូង
ចិន
ជប៉ុន
ថៃប្រទេសម៉ាឡេស៊ី
ប្រទេសរុស្ស៊ី
ប្រទេសវៀតណាម
ឥណ្ឌា
ឥណ្ឌូនេស៊ី
ប្រភេទគាំទ្រប្រភេទគាំទ្រ (2)
ភាសានានាភាសានានា (11)
Hindi
កូរ៉េ
ជនជាតិចិន
ជនជាតិជប៉ុន
ជនជាតិវៀតណាម
ថៃ
ប៉ូឡូញ
ព័រទុយហ្កាល់
អង់គ្លេស
អេស្ប៉ាញ
ឥណ្ឌូនេស៊ី
រង្វាន់បន្ថែមជាច្រើនរង្វាន់បន្ថែមជាច្រើន (5)
រូបិយប័ណ្ណរូបិយប័ណ្ណ (13)
zlotys ប៉ូឡូញ
កូរ៉េខាងត្បូងឈ្នះ
ដុងវៀតណាម
ដុល្លារសិង្ហបុរី
ដុល្លារអាមេរិក
ប្រាក់បាតថៃ
ផោនអង់គ្លេស
យ័នចិន
រីងហ្គីតរបស់ម៉ាឡេស៊ី
រូប្លិ៍រុស្ស៊ី
រូពីឥណ្ឌា
រូពីឥណ្ឌូនេស៊ី
អឺ
វិធីសាស្ត្រតម្កល់ប្រាក់វិធីសាស្ត្រតម្កល់ប្រាក់ (14)
Asipay8
Bank Wire Transfer
Bank transferCredit Cards
Debit Card
GoCash88
Local/Fast Bank Transfers
MaestroMasterCardNetellerPaysafe Card
Skrill
Visa
WebMoney
ហ្គេមហ្គេម (36)
American Football
CS:GO
Cycling
Dota 2
Formula 1
Handball
Ice Hockey
King of Glory
League of Legends
MMA
Motorsports
Rocket League
Rugby
Snooker
StarCraft 2
Table Tennis
Tennis
Valorant
Virtual Sports
Volleyball
កីឡាគប់ព្រួញ
កីឡាគ្រីគឃីត
កីឡាបាល់ទាត់
កីឡាបាល់បោះ
កីឡាប្រដាល់
កីឡាវាយកូនបាល់
បាការ៉ាត់ប៉ូគឺប៉ូគឺបីសន្លឹកប៊ីងហ្គូប្លេកជេកពៃ ហ្គូវរ៉ូឡែតវីដេអូប៉ូគឺសិក បូស្លុត
អាជ្ញាប័ណ្ណអាជ្ញាប័ណ្ណ (1)